press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

μSputnik

μSputnik je první inscenace uvedená v μMikro. Společně se Sputnikem, první umělou družicí Země, divák cestuje vesmírem a zažívá dobrodružství spojená se závody o dobytí vesmíru a studenou válkou. Technologii pro toto představení jsme postavili na principu papírových mechanických automat a pop-up knížek. Jednotlivé scény jsou včetne loutek a osvětlení obsaženy v kazetách, které se před průzorem střídají.

koncept: Dominik Migač

dramaturgie: Dominik Migač, Tereza Černá

scénografie: Tereza Černá

hrají: Dominik Migač, Tereza Černá & hosté...

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5

VLCI / WOLVES

V roce 2014 se po téměř 100 letech začali do českých lesů vracet vlci a další velké šelmy. Tou dobou se mi začal jeden vlk objevovat i ve snech. Vlčí téma, které mě začalo takto provázet, jsem zpracovala skrz pohádku O červené karkulce, která je v pohledu na vlky a les signifikantní a zároveň je to jediný v čechách obecně známý mýtus, který vlčí téma rozvíjí.

koncept, scénografie: Tereza Černá

hrají: Anežka Kalivodová, Lumíra Přichystalová, Dominik Migač

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5

Drink coffee, ride reindeer!

Širé pláně, zmrzlá země, sníh, sobi a káva. Hustota obyvatel se rovná dvěma lidem na km2. Samota se zahání vyprávěním příběhů o zemi, vodě, zvířatech a lidech. O tom jak těžké je přežít, o tom jak je těžké zemřít. Mytologie je tady návod na to jak žít, jen se špetkou tajemství a kouzel. Stromy skřípou, vítr fouká, oheň praská a voda se vaří. Drink coffe, ride reindeer!

scénář, režie, scénografie: Tereza Černá

hrají: Anežka Kalivodová, Dominik Migač

  • email
  • 27d542e2e2626de4c08ee3d84aaabb7b
  • Black YouTube Icon